Co jsou převodové motory?

V poslední době existuje mnoho lidí, kteří se stále více zajímají o reduktory rychlosti a převodové motory, protože vzhledem k jejich vlastnostem je často zmíněno, že jsou jedním z nejstarších vynálezů lidstva a že za časem být ve století XXI prvkem, který se používá téměř ve všech strojích, které máme v dohledu. V tomto duchu, od nejmenšího motoru nebo zaměřené na aplikace, které jsou větší, mluvíme o zařízení, které je určeno, aby bylo možné měnit a rychlosti zápas v náramkových hodinkách, pro změnu rychlosti v autech a dokonce poskytnout trakci na nákladních lodích, cementárnách nebo velkých strojích.

Ačkoli mnoho odborníků a lidí zapojených do tohoto sektoru pravidelně uvádí, že jde o budoucnost tohoto odvětví, jak je uvedeno v prvních odstavcích, pravda je, že jde o vynález, který pochází ze starověku a že Dosud byla zachována. Nový z převodových motorů, známý jako Elmeq jsou to skvělá investice do budoucnosti.

Převodové motory jako budoucnost průmyslu

Co je jisté, je, že s časem se dělá stále více a více pokroků v oblasti převodových motorů, což znamenalo pro průmysl stále více působivou kapacitu, aby funkce, prvky jsou inteligentnější. Také proto, že princip fungování převodových motorů je stanovena jednoduchost a nakonec stupeň užitečnosti tohoto mechanismu je působivá a s možností, které mají být použity v různých situacích, což je důvod, proč mnozí Někdy je třeba zmínit, že převodové motory překonaly historii v průběhu staletí.

V tomto ohledu je třeba poznamenat, že každý stroj, jehož pohyb byl generován motorem, ať už elektrickým, výbuchem nebo jiným, bude v určitou dobu potřebovat rychlost přizpůsobenou rychlosti potřebné pro to, aby stroj měl dobrý provozu. Kromě tohoto přizpůsobení rychlosti je třeba uvažovat o dalších typech faktorů, jako je výkon stroje, který má být přenášen, tepelná energie nebo mechanické výkony.

Na závěr je třeba poznamenat, že tato úprava je uvedeno většinu případů s jedním nebo několika párů ozubených kol, které jsou zodpovědný za přizpůsobení rychlosti a mechanické síly, které mají být namontovány v kompaktním těle se nazývá jako se provádí redukci rychlosti nebo převodového motoru. To je klíčem k jejímu významu.

Některé užitečné funkce z převodovek

  • Jednokomorové litinové skříně s jednoduchým výstupním krytem, ​​CNC obráběn pro přesné nastavení a vyrovnání součástí.

  • Těsnění Viton® s dvojitým okrajem a velmi mikrofinisované těsnicí plochy na vstupních a výstupních hřídelích.

  • O-kroužky na všech krytech ložisek, které odstraňují těsnění, těsnění a netěsnosti.

  • Extra velká nádržka na maziva, která je naplněna prémiovým syntetickým mazivem s vysokou teplotou.

  • Jednodílné, přesně upravené šneky pro vyšší účinnost a dlouhou životnost.

  • Bronzový závitový převodový chladič odlitý z vysoce kvalitního bronzu pro maximální pevnost, mazivost a vynikající životnost.

  • Nadměrná vysokorychlostní ložiska, kladně udržovaná pro časté cykly reverzace a start / stop.

  • Kuželíková ložiska na výstupním hřídeli pro vysokou nosnost a tahové zatížení.

  • Konečná flexibilita aplikací s všestranným uchycením, nejširším výběrem příslušenství a přírub a největším výběrem stylů reduktorů.

  • Přímo zaměnitelné s jinými značkami reduktorů šedé litiny, včetně Baldor, Boston, Browning, Dodge a Morse.